Nolte Möbel

Doskonałość wymaga czasu.

Firma Nolte Möbel powstała w 1955 roku i jest wiodącym niemieckim producentem szaf i mebli do sypialni, obecnym w ponad 46 krajach na świecie. Swój sukces opiera na nieustannym rozwoju technologii, wzornictwa i funkcjonalności. Dla Nolte Möbel, niezawodność, to nie tylko najwyższa jakość produktów, to przede wszystkim zadowolenie Klientów. Dlatego też firma udziela dziesięcioletniej gwarancji na swoje produkty.

meble Nolte Moebel

Meble Nolte

Dzięki pięknym wnętrzom stajemy się lepsi.

Nasz sekret, to połączenie relacji międzyludzkich, pracowitości, uczciwości i pasji. Nolte Möbel przywiązuje dużą rolę do tradycyjnych wartości. Traktujemy bardzo poważnie naszą odpowiedzialność za środowisko, społeczeństwo, naszych Klientów, pracowników i ich rodziny. Dlatego też, podczas produkcji używamy materiałów przyjaznych dla środowiska naturalnego, co przyniosło nam prestiżowe wyróżnienie Blue Angel. Szkolimy młodzież w branży meblowej i dbamy aby nasza kadra była wysoko wykwalifikowana i zmotywowana do pracy. Nasza pasja…. dla Waszej satysfakcji!

Nolte – sypialnie i zabudowy

Szczegóły nadają sens słowu „jakość”.

Naszym największym atutem jest odwaga do zmian i chęć innowacji. Wysokie fronty szaf, amortyzatory oraz funkcje domykania i uszczelniania drzwi, stabilność konstrukcji (półki szaf testowane są przy obciążeniu 100 kg/m2), wysoka odporność powierzchni na zarysowania i odbarwienia, indywidualnie zaprojektowane oświetlenie, bogata oferta wyposażenia wewnętrznego szaf i garderób, ergonomiczne schowki i inteligentnie zaprojektowane przestrzenie do przechowywania… . Wszystko doprawione nutą eleganckiego wzornictwa i stylowych wykończeń. Czy potrzeba czegoś więcej?