Meble kuchenne Alno / Tielsa

Dobrze wiedzieć, że można na czymś polegać.

To piękne uczucie komfortu i bezpieczeństwa, którego doświadczamy w domu. Materiały, które mogą poradzić sobie z dowolnym obciążeniem oraz możliwość zaprojektowania własnych czterech ścianach, w sposób, jaki tylko zechcesz.

Dlaczego nie zastosować tego w kuchni?

Dobrze jest wiedzieć, że Alno / Tielsa spełnia najwyższe standardy, nie tylko pod względem jakości, ale również w odniesieniu do indywidualnego stylu i innowacyjnej technologii.

Dobrze wiedzieć!

ALNO

Alno – nieograniczone możliwości aranżacji

Made in Germany jest synonimem najwyższej jakości i pomysłowo zaprojektowanych produktów. Alno oferuje nieograniczone możliwości aranżacji.

Historia firmy Alno sięga roku 1927, kiedy to w Wangen – niewielkim miasteczku nad Jeziorem Bodeńskim, cieśla Albert Nothdurf otworzył swoją stolarnię. To, co zaczęło się w jego domu rodzinnym, wkrótce znalazło swój dom na całym świecie: jego kuchnie.

Wieloletnie doświadczenie, praktyczne innowacje, najwyższa jakość oraz ponadczasowy design pozwoliły zbudować markę, która dzisiaj, z 6000 partnerów w 64 krajach, jest jednym ze światowych liderów w produkcji mebli kuchennych.

To musi być Alno

Każdy artysta ma swoją własną formę ekspresji. Każdy dom otrzymuje indywidualny podpis architekta, który go zaprojektował. Dla ludzi, którzy w nim mieszkają, jest wyrazem ich stylu życia. Dlatego kuchnia nie powinna być wyjątkiem – ostatecznie, dla wielu ludzi jest ona głównym ośrodkiem życia w domu.

Nie ma jednego, ustalonego przepisu na stworzenie indywidualnego stylu. Ale jest jeden ważny składnik – idealne dopasowanie dla Ciebie.

Alno / Tielsa MareCucina:.

Alno / Tielsa MareCucina

Wymarzona kuchnia

Wspólnie możemy sprawić, że Twoja wymarzona kuchnia stanie się rzeczywistością. Kuchnia, która odzwierciedla Twój wyjątkowy, osobisty styl… .

Alno / Tielsa na filmie:

Alno / Tielsa

Tielsa

Inteligentna kuchnia przyszłości

Kuchnia, która odpowiada Twoim potrzebom… jak zawsze innowacyjna Tielsa. Inteligentna kuchnia przyszłości to projekt oparty na wykorzystaniu – między innymi – technologii internetowych.

Regulacja wysokości blatów kuchennych, uruchamianie urządzeń oraz sterowanie światłem i muzyką – wszystkie te czynności wykonać można stojąc w jednym miejscu. Wystarczy jedno dotknięcie wyświetlacza na blacie… lub wyświetlacza telefonu… a dla bardziej wymagających – sterowanie głosowe.

A to dopiero początek… .

Tielsa

Alno. Teraz, to jest kuchnia!

Rzeczy zmieniają się i nieprzerwanie ewoluują. To, co kiedyś było zwykłym paleniskiem, teraz skupia w sobie najnowsze innowacje. Alno wie jak połączyć najnowsze technologie i współczesne trendy.

Cokolwiek planujesz w swoim domu, jedno jest pewne: podjąłeś właściwą decyzję.

Alno. Podjąłeś właściwą decyzję!
ALNO

kolekcje Alno/Tielsa

Wygodna i elegancka… taka jest kolekcja Alno/Tielsa – CERA. Wytworna i trwała ceramika, ciepłe odcienie drewna, ekskluzywne lakierowane akcenty kolorystyczne, stal nierdzewna… . Gama materiałów i struktur sprawi, że Twoja kuchnia CERA będzie absolutnie wyjątkowa.

Kuchnia to nie tylko odkrywanie nowych smaków, to także zaskoczenie wszystkich zmysłów – każdego dnia na nowo. Alno/Tielsa MARECUCINA – bo liczy się każdy członek załogi. Zarówno na statku płynącym z pełną prędkością, jak i w domu.

Rustykalne lub nowoczesne – harmonijna struktura drewna zaprasza naturę do domu, tworząc przytulną atmosferę. Kuchnia jest idealnym miejscem na chwilę relaksu… Alno/Tielsa, kolekcja PLAN

Alno/Tielsa SATINA – szklane powierzchnie urzekają od pierwszego wejrzenia, a gładkie satynowe wykończenie czyni je przyjemne w dotyku.

Luksusowa i funkcjonalna zarazem – kuchnia Alno/Tielsa VERA. Kontrastujące połączenie szkła i metalu. Fronty wykonane w wysokim połysku otoczone są solidną bezspoinową ramą ze stali nierdzewnej.

Doskonałość wymaga czasu. Tak samo, jak projektowanie architektonicznego arcydzieła, rozwój trwałych materiałów budowlanych albo eleganckie wykończenia kuchni Alno/Tielsa BRIT. To, co nas łączy, to chęć stworzenia czegoś unikalnego. Inwestujemy czas i wysiłek aby osiągnąć maksymalną jakość.

Wyjątkowa struktura i linearny charakter: kuchnia Alno/Tielsa DUR w kolorze szarej lawy wydaje się jakby wykuta z kamienia.

Alno/Tielsa SHAPE – aby tworzyć rzeczy wielkie, musimy dokonać reinterpretacji tego, co już istnieje. W ALNO podejmujemy to wyzwanie każdego dnia na nowo. Rezultat: ekskluzywne kuchnie, które cieszą rozsądnymi innowacjami i wysmakowanymi detalami oraz jakością wykonania i materiału, widoczną w każdym centymetrze i pokazującą doświadczenie, jakie zdobyliśmy przez 85 lat.

Zupełnie nowa jakość projektowania kuchni: wspaniały połysk szkła i stali połączony z pozorną nieważkością. Rezultatem jest zupełnie nowa kuchenna architektura Alno/Tielsa ART PRO – cudowne połączenie tradycji i innowacji.

Od kolorystyki aż po geometrię. Alno/Tielsa CLASS idzie z duchem czasu. Połączenie stołu i wyspy sprawia, że jest to idealne przejście od części kuchennej do strefy dziennej. Prawdziwe drewno i kolorowe pasma lakieru współtworzą harmonijną atmosferę.
Kuchnia to nie tylko gotowanie – to życie.

Pozorne kontrasty nikną w harmonii i tworzą równowagę pomiędzy materiałami i teksturami. Alno/Tielsa FINE – zjawisko doskonałe.

Alno/Tielsa SIGN to klasa premium kuchni bezuchwytowych.