Kuchnie Nolte

Nolte… to jakość życia!

Czy Twoim marzeniem jest kuchnia, która doskonale do Ciebie pasuje? Nolte zmienia marzenia w rzeczywistość. Bogaty wybór frontów, blatów roboczych, dekorów, liczne uchwyty, a także opcje bezuchwytowe, dodatkowo uszczelnione drzwi i szuflady, które zamykają się niemal bezszelestnie… Jak piękne może być to, co praktyczne.

Witamy w świecie kuchni Nolte!

nolte

Jakość jest procesem!

Gdyby była tylko standardem, nigdy by nas nie wyróżniała.

Od ponad 50 lat Made in Germany…. Nolte jest drugą, co do wielkości, niemiecką marką w branży mebli kuchennych. Produkowane wyłącznie w Niemczech kuchnie dostępne są w ponad 50 krajach na całym świecie. Meble Nolte wykonane są z materiałów najwyższej jakości, w oparciu o surowe niemieckie normy i wiedzę bazującą na najnowszych technologiach. Dlatego są nowoczesne i trwałe… a my dajemy na nie 5 lat gwarancji.

Tak rodzi się jakość:

meble kuchenne Nolte

Odnajdować, a nie szukać…

Systemy organizacji wewnętrznej ułatwiają pracę i zapewniają idealny porządek. Nolte oferuje duży wybór praktycznych i gustownych rozwiązań. Szuflady o zwiększonej głębokości zapewniają o 32% więcej powierzchni do przechowywania. Wewnętrzne oświetlenie sprawia, że nawet w głębokich na 75 cm przestrzeniach wszystko jest doskonale widoczne. Nowa wysokość szafek dolnych Matrix 900 oznacza optymalne połączenie designu i ergonomii… więcej przestrzeni!

Kuchnia powinna być funkcjonalna…

aby długo cieszyć się jej pięknem!

Przemyślane elementy wyposażenia świadczą o przemyślanym projekcie – to one ułatwiają codzienne funkcjonowanie – nie ważne, czy chodzi o miejsce na skrzynki z napojami, urządzenia AGD, szafkę spiżarnianą czy praktyczną szafkę gospodarczą… .

Każdy detal, to indywidualna decyzja. Kuchnia jest doskonała dopiero wtedy, gdy możesz odnaleźć w niej samego siebie…” – Georg Nolte.

Nowa jakość dobrego samopoczucia

Kuchnie Nolte: przestrzeń do życia.

Wybierając kuchnię Nolte masz pewność, że pod względem wzornictwa nic nie jest przypadkowe. Dobry design jest bowiem zorientowany na człowieka i funkcjonalność. Tam, gdzie forma, kolor i ergonomia tworzą perfekcyjną harmonię, można stworzyć atmosferę dobrego samopoczucia. Na każdą okazję, każdy nastrój i na każdą porę dnia.

Kuchnie Nolte…

ogranicza nas tylko wyobraźnia

Zapraszamy do naszych salonów w Warszawie (salony mebli kuchennych), na stronę internetową dedykowaną meblom kuchennym Nolte (meble kuchenne Nolte). Nasz kanał na YouTube (filmy Nolte) precyzyjnie pokazuje szczegółowe rozwiązania techniczne oraz projektowe.

Nolte Kuchen – prezentacja firmy Nolte:

Nolte Kuchen

kolekcje Nolte Kuchen – kuchnie Nolte

Białe lakierowane fronty — fascynujące dzięki nienagannemu porządkowi powierzchni. Poziome i pionowe linie tworzone przez obramowania frontów są elementem współczesnego stylu. Pozwala to przełamać monotonię dużych płaszczyzn. Powierzchnie bez uchwytów pozwalają uzyskać wyraźne prowadzenie linii. Prostota i luksus!

Umiejętne połączenie formy, funkcji i materiału: jasne lakierowane powierzchnie kontrastują z naturalną kolorystyką drewna. Regał i wyspa oddzielające przestrzeń kuchenną od salonu wyraźnie podkreślają domową atmosferę. W tych kuchniach, każdy szczegół jest naprawdę taki, jak mógłbyś sobie wymarzyć: panele, blaty i wszystkie części korpusu – białe, szare, grafitowe… a może żółte? Turkusowe? Wytrzymały lakier sprawia, że kuchnia na zawsze pozostaje taka, jaką sobie zawsze wyobrażałeś: doskonała.

Tylko oryginał może być tak doskonale naturalny i ciepły w wyglądzie. Wysokiej jakości drewno to wyjątkowe kuchnie. Ciężkie, naturalne odcienie i wyrazista kolorystyka, odzwierciedlają aktualne trendy w ambitnym wystroju wnętrz. Złamane formy oraz połączenie ciemnego koloru i zachęcających, przyjemnych w dotyku powierzchni, nadają pomieszczeniom wzniosły i elegancki wygląd.

Kształty cenione od pokoleń pokazują rzemiosło, piękno i klasyczny design celowo przekraczający tradycyjne granice. Kuchnia stworzona z prostych form i ponadczasowych oprawionych w ramki paneli… oferuje nie tylko miejsce do przechowywania. Otwarte regały dają możliwość zastosowania dekoracji, które sprawiają, że przestrzeń staje się bardziej przytulna. Klasyczna kuchnia w Twoim stylu… .

Na pierwszy rzut oka, spokojne i gustowne. Ale jeśli przyjrzeć się bliżej, to wysoka jakość lakieru o niezwykłym połysku. Aby uzyskać tak gładką powierzchnię, potrzeba wielokrotnego cyklu lakierowania. Jednak doskonałość jest tylko jedną z wielu wartości prezentowanych przez Nolte Kuechen.

Szkło — luksusowe i przytulne… fascynowało ludzi od tysięcy lat. Najstarsze wyprodukowane przez człowieka szkło zostało znalezione w komorach grobowych egipskich królów i zachowało się w dobrym stanie przez ponad 5000 lat. Bez niego nie wyobrażamy sobie nowoczesnej architektury. Szklany front, o najwyższej odporności na zużycie, nadaje kuchni rys nowoczesnej przejrzystości i przestrzeni.

…coś więcej niż tylko miejsce do gotowania. Przestrzeń, w której ludzie wspólnie tworzą i realizują nowe pomysły. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na zestawienie kolorów uniwersalnych z litym drewnem, czy na pojedyncze akcenty, delikatnie matowy lakier jest przyjemny nie tylko dla oczu, ale i w dotyku. Lakierowana powierzchnia odpowiada najwyższym wymaganiom w zakresie jakości, a na dodatek jest łatwa w pielęgnacji. Przecież nie chcemy aby cokolwiek zakłócało radość wspólnie spędzonych chwil…

Dobre samopoczucie w atmosferze natury… W tych kuchniach, klasyczna stylizacja łączy się ze współczesnością. Kombinacja tekstury drewna i płaskich szklanych powierzchni jest jeszcze bardziej zachwycająca dzięki odpowiednio podświetlanym szafkom wiszącym. Połączenie drewna, lakieru i kamienia tworzy atmosferę, w której natychmiast poczujesz się jak w domu.

Wykończenia w kolorze naturalnego drewna i matowo lakierowane powierzchnie, połączone w doskonałej elegancji. Naturalną estetykę podkreśla jednolita kolorystyka lub czysta biel. Czysty język designu i elegancki charakter tego projektu nadają styl każdej przestrzeni. Kolekcja stworzona do pomieszczeń, gdzie kuchnia łączy się z salonem… sprawia, że jest to doskonałe miejsce nie tylko do gotowania.

Od kolorystyki aż po geometrię. Te kuchnie podążają z duchem czasu. Kolor inspiruje, stymuluje oraz kreuje. Nic tak nie wpływa na atmosferę pomieszczenia. Kolor to życie. Kolor nadaje kuchni indywidualny charakter. Ciepłe tonacje działają pobudzająco, chłodniejsze uspokajają. Pasujące do siebie odcienie tworzą harmonię, a wyraźny kontrast – niezwykłe akcenty. Odkryj nową koncepcję kolorystyczną — odkryj swój własny styl…

Wierzymy, że potrzeba czegoś więcej niż tylko funkcjonalności, aby stworzyć komfortowe warunki życia w kuchni. Mieszkanie, gotowanie, rozmowa, świętowanie – tak, jak różne są wymagania, tak indywidualna jest kuchnia.

Uniwersalne, gładkie wykończenie powierzchni tworzy elegancki kontrast z połyskującymi metalowymi uchwytami i listwami. Naturalny dotyk drewnianych elementów, w połączeniu z delikatną bielą nadaje pomieszczeniom szczególnego ciepła. Przestrzeń, aby odpocząć i cieszyć się życiem.

Drewno jako pierwotny i czysty produkt emanuje ciepłem i daje poczucie bezpieczeństwa. Współgranie form i kolorów dowodzi, że przeciwieństwa nie tylko się przyciągają, ale mogą tworzyć jedność. Przytulne, ciemne wykończenie w pełni oddziałuje dopiero w połączeniu z kontrastowymi kolorami. Ale żadne z nich nie oznacza, że musisz rezygnować z funkcjonalności – pomysłowo zaprojektowane półki są tylko jednym z wielu możliwych rozwiązań.


.